Doskonała lokalizacja
z pełną infrastrukturą turystyczną

Czy w Krakowie jest drogo?
Nie przepłacaj! Apartamenty w centrum Krakowa

Blog

lokalizacja w samym sercu Krakowa

bogaty wybór apartamentów

całodobowa recepcja z informacją turystyczną

atrakcyjne wycieczki po Krakowie i okolicy

Oferty specjalne

od 159zł
za pokój
pakiet rodzinny

Pakiet rodzinny

od 99zł
za pokój 1-os
Wiosenna promocja

Wiosenna promocja

od 100zł
za pokój
Majówka 2017

Majówka 2017

Komfortowe noclegi, wyjątkowe lokalizacje

Miejsca zakwaterowania znajdują się w ścisłym centrum Krakowa – wokół kompleksu zabytków Starego Miasta, co sprawia, że okazja do podziwiania najważniejszych atrakcji historycznych to kwestia krótkiego, miłego spaceru po krakowskich parkach. Jeśli zaś naszłaby Państwa ochota na dalsze wędrówki, bliska obecność przystanków autobusowych i tramwajowych umożliwi sprawne przemieszczanie się nawet w najdalsze zakątki miasta. Po całym dniu zwiedzania każdemu należy się zasłużony relaks i odpoczynek. Do tego celu idealnie sprawdzą się wszechobecne kawiarnie, restauracje, bary i puby. Zagłębie kulinarne Centrum i Kazimierza, w którym położone są nasze apartamenty, to idealne by poznawać kulinarne atrakcje Krakowa.

Dobrze wybrany nocleg to klucz do idealnego wyjazdu urlopowego. Powrót do spokojnego, wyciszonego pokoju zapewnia pełny, stuprocentowy wypoczynek i dopełnia wrażenia z wyjazdu. Jeśli zaś nie musimy odmawiać sobie żadnej z atrakcji, ze względu na przestępną cenę noclegu, na pewno zobaczymy w stolicy Małopolski to, co najciekawsze. Dlatego tak ważnym jest, by wybrać odpowiedni apartament, szczególnie w tak bogatym w zabytki i atrakcje mieście, jakim jest Kraków. Skontaktuj się z nami i skorzystaj z naszych tanich noclegów.

Komfort i wygoda za niewielką cenę

Posiadamy bogaty wybór apartamentów o zróżnicowanej powierzchni od 15 do 55 m2. Większość z apartamentów posiada własne aneksy kuchenne bądź wspólne kuchnie. Każdy z naszych obiektów posiada własną łazienkę. Apartamenty są urządzone nowocześnie, zapewniając spokojny wypoczynek w komfortowych warunkach.

Zobacz więcej